Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama
Katalog firm
Pawłowski BHP p-poż.

Pawłowski BHP p-poż.

Piłsudskiego 94
41-209 Sosnowiec
Sosnowiec
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Pawłowski BHP p-poż. jest firmą świadczącą usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej przede wszystkim na terenie województw- śląskiego, opolskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego (niemniej jednak w przypadku zainteresowania naszą ofertą firm z innych województw- również zapraszamy do kontaktu).

Oferujemy:

- szkolenia BHP (pracownicy, pracodawcy oraz służba BHP) oraz szkolenia w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej- szkolenia stacjonarne oraz on-line,
- doradztwo BHP i p-poż.,
- kontrola warunków pracy (warunków bezpieczeństwa i higieny pracy),
- opracowanie dokumentacji wypadkowej,
- nadzór nad organizowaniem pomiarów i badań środowiska pracy,
- sporządzenie instrukcji bhp oraz procedur,
- analiza ergonomiczna stanowisk pracy,
- odbiory maszyn oraz bieżąca kontrola spełnienia wymogów prawnych,
- opracowanie dokumentu oceny ryzyka zawodowego,
- dobór środków ochrony oraz opracowanie tabeli norm przydziału odzieży roboczej i środków ochrony (wraz z zasadami ich wydawania),
- sporządzenie niezbędnych wykazów (np. wykaz prac wzbronionych kobietom, młodocianym oraz inne),
- pomiar wydatku energetycznego oraz opracowanie niezbędnej dokumentacji,
- reprezentowanie pracodawcy przed organami kontroli (Inspekcja Pracy, Inspekcja Sanitarna oraz Straż Pożarna).


Zapraszamy na stronę https://sosnowiec-bhp.pl

Walaszko BHP

Walaszko BHP

Bolesława Chrobrego 105/107
87-100 Toruń
Toruń
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Jesteśmy dystrybutorem i producentem wysokiej jakości odzieży roboczej, ochronnej, medycznej i gastronomicznej oraz firmowej odzieży zawodowej i reklamowej.
W sprzedaży posiadamy także szeroki asortyment środków ochrony indywidualnej, takich jak
- obuwie robocze, ochronne oraz medyczne;
- rękawice (powlekane, wzmacniane skórą, spawalnicze) oraz inne środki ochrony rąk;
- kaski, czapki i inne robocze nakrycia głowy;
- nauszniki i stopery oraz środki ochrony słuchu;
- okulary ochronne i inne środki ochrony oczu i twarzy;
- maski i półmaski oraz środki ochrony układu oddechowego;
- szelki bezpieczeństwa i sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości.
Specjalizujemy w kompleksowej obsłudze firm
a. budowlanych (od ubrań rękawic i butów budowanych dla pracowników budownictwa do rękawic, odzieży obuwa specjalistycznego dla brukarzy, dekarzy oraz odzieży ostrzegawczej dla drogownictwa);
b. przemysłowych (od specjalistycznej odzieży dla pilarzy i przemysłu drzewnego poprzez wodoochronną odzież dla rybaków, ocieplaną dzież dla pracowników chłodni, firmowe ubrania robocze dla zakładów przemysłu spożywczego a skończywszy na elektrostatycznej odzieży górniczej);
c. produkcyjnych i monterskich ( od monterskiej odzieży dla pracowników prowadzących prace montażowe, serwisowe i konserwacyjne do specjalistycznego ochronnego obuwia i odzieży dla spawaczy, piaskarzy, elektryków, hutników, pracowników stref czystych i EPA);
d. logistycznych i komunalnych (od odzieży roboczej dla kierowców, magazynierów, operatorów maszyn i pracowników utrzymania ruchu poprzez specjalistyczną odzież ostrzegawczą dla ratownictwa medycznego aż do multiochronnej odzieży dla firm z sektora paliwowego, gazowego, energetycznego oraz użyteczności publicznej min strażaków);
e. handlowych i sprzątających (od firmowej odzieży dla sprzedawców poprzez odzież ochronną dla firm sprzątających a skończywszy na reklamowej odzieży dla pracowników bezpośredniej obsługi klienta);
f. kosmetycznych, farmaceutycznych i służby zdrowia (od szerokiego wyboru męskich i damskich fartuchów roboczych oraz ochronnych EPS poprzez robocze ubrania medyczne dla lekarzy, bluzy i koszulki dla pielęgniarek a skoczywszy na jednorazowej odzieży ochronnej i rękawiczkach lateksowych i nitrylowych.
Służymy pomocą w wyborze odzieży, obuwia i innych środków ochrony indywidualnej, co pozwoli na zoptymalizowanie kosztów związanych z zakupem artykułów BHP. Jesteśmy także specjalistami od wszelkiego typu nadruków, haftów, naszywek i innych form form personalizacji odzieży firmowej. Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas artykuły BHP spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i sprawdzały się w najtrudniejszych warunkach.

Adwokat Iwona Długoszewska-Kruk

ul. 1-go Sierpnia 12, lok. 124
37-450 Stalowa Wola
stalowowolski
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Do zadań Kancelarii należy także stała obsługa prawna spółek, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowych i innych podmiotów gospodarczych (zakładanie, łączenie, przekształcanie). Zakres tej obsługi obejmuje reprezentację w postępowaniach sądowych i administracyjnych, a także konsultacje prawne, przygotowywanie lub opiniowanie projektów umów, aktów wewnętrznych spółek, opracowywanie opinii prawnych, pozwów i innych pism procesowych, formularzy dotyczących zmiany wpisów w KRS etc.

Targetdruk.pl

Targetdruk.pl

Drogowców 16
39-200 Dębica
Dębicki
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Targetdruk.pl to drukarnia internetowa w której szybko i łatwo zlecisz druk ulotek wraz z kolportażem. Intuicyjny kreator z mapą rejonów pozwala na szybką wycenę druku i kolportażu a całość zamówienia złożysz i opłacisz online. Działamy w ponad 500 miastach w Polsce. Firma istnieje od 1993 roku i od tego czasu z sukcesem wdraża rozwiązania spersonalizowanej komunikacji.

Kancelaria Adwokacka - Artur Ślemp

Kancelaria Adwokacka - Artur Ślemp

Paderewskiego, 1B/4
35-328 Rzeszów
Rzeszów
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Kancelaria adwokata Artura Ślemp zlokalizowana w Rzeszowie, oferuje wszechstronne usługi prawne skierowane do osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Świadczymy usługi w zakresie prawa rodzinnego, obsługi prawnej firm, zamówień publicznych, prawa cywilnego, prawa karnego, windykacji należności, prawa spadkowego.
Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną na każdym etapie postępowania sądowego, sądowo-administracyjnego, przed organami ścigania, przed organami administracji publicznej i samorządowej, postępowania egzekucyjnego.

Szukasz adwokata zajmującego się sprawami obsługi prawnej firm?
Potrzebujesz adwokata zajmującego się sprawami windykacji należności?
Zamierzasz wnieść sprawę o rozwód?
Chcesz dokonać podziału majątku wspólnego i szukasz adwokata?
Szukasz adwokata zajmującego się sprawami prawa spadkowego?
Potrzebujesz reprezentacji w postępowaniu przesądowym lub sądowym?

W tych i podobnych sprawach pomoże Ci adwokat Artur Ślemp, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia spotkania z adwokatem.
Nam możesz zaufać. Twoją sprawą skutecznie i z dyskrecją zajmie się kompetentny prawnik.

Linea

Pogwizdów Nowy 662 k. Rzeszowa
36-062 Zaczernie
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Firma Linea specjalizuje się w sprzedaży, wynajmie oraz naprawie profesjonalnych maszyn sprzątających. Linea działa w branży od ponad 10 lat. W ofercie posiada maszyny czyszczące, szorowarki, polerki, odkurzacze piorące, mopy, pady czyszczące, wózki serwisowe do sprzątania, wózki hotelowe, szeroki asortyment akcesoriów do sprzątania, jak również specjalistyczne środki czystości. Firma dostarcza sprzęt czyszczący pochodzi od cenionych na świecie, renomowanych marek takich jak Taski, Diversey, Splast, Papernet. Jest autoryzowanym dealerem marki Taski. Oferta dedykowana jest zarówno dla dużych, jak i małych firm. Firma cechuje sie indywidualnym podejściem do każdego klienta. Analizując potrzeby Klienta firma doradza wybór najbardziej optymalnych rozwiązań. Linea prowadzi testy oraz prezentacje maszyn czyszczących. Oferuje kompleksowy montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, przeglądy okresowe, jak również zapewnia opiekę posprzedażową. Oferta obejmuje również szkolenia personelu i profesjonalne doradztwo w dziedzinie utrzymania czystości.

Naprawiamytablety

Garbary/Estkowskiego ul. Piaskowa, 3A/2
61-753 Poznań
wielkopolskie
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Profesjonalny serwis.Ekspresowa obsługa.
Zajmujemy się serwisem i naprawą tabletów.
Serwis tabletów,naprawa tabletów Poznań

Nobilla Sp. z o. o. Sp. K.

Nobilla Sp. z o. o. Sp. K.

Nowa 32
37-400 Nisko
Niżański
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Od 2010 r. świadczymy kompleksowe usługi w branży konfekcjonowania wyrobów. Doskonale zdając sobie sprawę jak ważne jest zarówno samo opakowanie jak i usługa pakowania skompletowaliśmy prawdopodobnie najlepszy zespół specjalistów na Podkarpaciu. Przepakowujemy nie tylko chemię wszelkiego rodzaju (przemysłową, gospodarczą, jak też basenową), ale także środki ochrony roślin, nawozy, proszki gaśnicze, dodatki paszowe i wiele innych produktów nie przeznaczonych do spożycia.

Naszym atutem jest konfekcjonowanie w saszetki z folii PVA wodno-rozpuszczalnej.

Zakres naszych działań jest wszechstronny i nie ogranicza się jedynie do pakowania usługowego produktów. Jesteśmy również producentem zanęt wędkarskich i wytwarzamy pellet wędkarski własnej, polskiej receptury.
Obecnie rozprowadzamy go w dziesięciu smakach i pięciu rozmiarach (szczegóły na stronie internetowej).

Ponadto prowadzimy sprzedaż chemii basenowej, akcesorii wędkarskich PVA, jak również nawozów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej!

Pcdron

Garbary/Estkowskiego ul. Piaskowa, 3A/2
61-753 Poznań
wielkopolskie
Strona Internetowa: Strona Internetowa
Serwis laptopów,naprawa laptopów Poznań.
Profesjonalny serwis.Ekspresowa obsługa.
Zajmujemy się serwisem i naprawą laptopów.
STUDNIE GŁĘBINOWE WIERCONE JANPOL

STUDNIE GŁĘBINOWE WIERCONE JANPOL

ustrobna
38-406 wojaszówka
krośnieński
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Opis działalności
Wiercenie studni, studnie głębinowe.
Marki i specjalizacje
F.P.H.U. JANPOL zajmuje się kompleksową obsługą studni głębinowych, głównie na terenie Podkarpacia.

Naszą specjalizacją jest wiercenie studni głębinowych dla gospodarstw indywidualnych oraz dla firm.
Odwierty wykonujemy w każdym terenie, nawet w ciężko dostępnych miejscach, niezależnie od pory roku.

Zaletą studni głębinowej jest pozyskiwanie wody z głęboko położonych warstw wodonośnych oraz niskie koszty użytkowania.
Produkty i usługi
Dobrze wykonana studnia służy przez wiele lat i jest niezależna od warunków zewnętrznych (opady) panujących w danym roku.

ZAKRES USŁUG - oferta

WYZNACZANIE ŹRÓDŁA WODY
Odbywa się metodą radiostezyjną, popartą mapami hydrogeologicznymi

WYKONANIE ODWIERTU
- do odpowiedniej głębokości.
Dokonanie wstępnego pomiaru ilości wody i zapuszczenie kolumny rur z filtrem (atest wodny) o średnicy 160 mm.
Następnie kolumna rur jest obsypywana do odpowiedniej głębokości żwirkiem, którego zadaniem jest filtrowanie wody dopływającej do studni.

ODCIĘCIE WÓD GRUNTOWYCH
Odbywa się poprzez wykonanie cementowego pierścienia (korek betonowy). Dobrze wykonany korek betonowy zapobiega dostawaniu się zanieczyszczonych wód gruntowych do warstw wodonośnych. Zapewni to wymaganą jakość wody.

CZYSZCZENIE I DEZYNFEKCJA
Zabiegi te doprowadzają wodę do czystości oraz prowadza do uzyskania maksymalnej wydajności nowo powstałej studni. Wtedy ostatecznie ustala się wydajność (pomiar napływu).PRZYŁĄCZ
Może być wykonany:
- prowizorycznie - na okres budowy domu
- kompletnie (na gotowo) - z doprowadzeniem wody do budynku

Dobór i zapuszczenie nowej pompy głębinowej odbywa się po analizie głębokości odwiertu i odległości do budynku.
Po wykonaniu usługi teren pozostawiamy czysty i uporządkowany. Usługi są świadczone terminowo i dostosowane są do potrzeb klienta.

CENY USŁUG
Ceny naszych usług są konkurencyjne i omawiane indywidualnie z każdym klientem.
Cena uzależniona jest od miejsca odwiertu, warunków geologicznych i ostatecznie jest ustalana na działce po przeprowadzeniu radiostezyjnego szukania źródła wody.

Mamy krótkie terminy realizacji usług i staramy się zapewnić gwarancję wody

USŁUGI DODATKOWE
- czyszczenie i dezynfekcja już istniejących studni głębinowych
- serwis instalacji wodociągowych (wymiana pomp itp.)
- usługi wywrotką
- usługi porządkowe na posesji
- rozbiórki budynków
- budowa zjazdów do działki
- inne usługi budowlane

Sprzedaż wyrobów betonowych własnej produkcji

Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

noimage
CZYSZCZENIE, MYCIE
( / Usługi)
noimage
MALOWANIE ELEWACJI
( / Usługi)
noimage
Zatrodnie drwala
( / Praca)

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS